Kadra

Kadra

Dyrekcja

Sekretariat

Anna Wojciechowska, tel. +48 519 056 930, e-mail: anna.wojciechowska@pcpr-naklo.pl

Stanowisko ds. obsługi administracyjnej

Telefon kontaktowy +48 52 325 17 20, e-mail: info@pcpr-naklo.pl

Daniel Karabasz, tel. +48 507 960 502, e-mail: daniel.karabasz@pcpr-naklo.pl

Zespół księgowo-kadrowy

Telefon kontaktowy +48 517 053 026

Główna księgowa Monika Mikołajczyk, tel. +48 517 607 731, e-mail: monika.mikolajczyk@pcpr-naklo.pl

Pracownicy:

Zespół ds. pieczy zastępczej

Telefony kontaktowe:

  • +48 690 199 865
  • +48 690 274 784

Kierownik Marzena Nowak-Olechnicka, tel. +48 690 296 432, e-mail: marzena.nowak@pcpr-naklo.pl

Pracownicy:

Koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej

Telefon kontaktowy +48 690 176 193

Pracownicy:

Psycholog Jakub Machowski, e-mail: jakub.machowski@pcpr-naklo.pl

Zespół ds. rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych

Telefony kontaktowe:

  • +48 798 868 692
  • +48 798 804 261

Pracownicy:

Zespół ds. koordynacji programów, współpracy z jednostkami pomocy społecznej i organami administracji publicznej

Telefon kontaktowy +48 517 860 166

Punkt Interwencji Kryzysowej

  • Marika Chojnicka
  • Łukasz Kaźmierczak
  • Barbara Kutrzuba

POW Szubin

Dane teleadresowe: ul. Kochanowskiego 1, 89-200 Szubin

Telefon kontaktowy: +48 530 930 697

Starszy wychowawca koordynator Magda Piecuch, +48 531 053 118, e-mail: magda.piecuch@pcpr-naklo.pl

Wychowawcy:

Psycholog Marta Rapicka-Davydiuk, tel. +48 730 924 517, e-mail: marta.rapicka@pcpr-naklo.pl

Pedagog Magdalena Grochowska, e-mail: magdalena.grochowska.@pcpr.naklo.pl

Pracownik gospodarczy

Renata Iciak

POW Kcynia

Dane teleadresowe: POW Paulina 12, 89-240 Kcynia

Starszy wychowawca koordynator Natalia Kowalska, e-mail: natalia.kowalska@pcpr-naklo.pl

Wychowawcy:

Opiekun dziecięcy:

  • Natalia Lewa
  • Wiktoria Boińska
  • Sylwia Gródkowska

Psycholog Marta Rapicka-Davydiuk, tel. +48 730 924 517, e-mail: marta.rapicka@pcpr-naklo.pl

Pedagog Izabela Antoniak 

Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej

Dane teleadresowe: ul. Wyzwolenia 13, Paterek, 89-100 Nakło nad Notecią

Telefon kontaktowy +48 798 871 343

„Rodzina w Centrum 3”

  • Agnieszka Woźniak, tel. +48 531 250 459, e-mail: agnieszka.wozniak@pcpr-naklo.pl
  • Piotr Hemmerling
  • Mariusz Wojciechowski
  • Edyta Wiśniewska
  • Beata Mylcarek