Kadra

Kadra

Dyrekcja:

Dyrektor Marek Durałek
marek.duralek@pcpr-naklo.pl

Zastępca Dyrektora Piotr Hemmerling
piotr.hemmerling@pcpr-naklo.pl

 

Sekretariat
Anna Wojciechowska, 519 056 930 
anna.wojciechowska@pcpr-naklo.pl

Stanowisko ds. obsługi administracyjnej
(52) 325 17 20
Daniel Karabasz, 507 960 502
daniel.karabasz@pcpr-naklo.pl
info@pcpr-naklo.pl

 

Zespół księgowo – kadrowy
517 053 026

Główna księgowa
Monika Mikołajczyk, 517 607 731 
monika.mikolajczyk@pcpr-naklo.pl

Kamila Mrotek
kamila.mrotek@pcpr-naklo.pl

Patrycja Rogalińska
patrycja.springer@pcpr-naklo.pl

Katarzyna Kuliberda
katarzyna.kuliberda@pcpr-naklo.pl

Katarzyna Borowska
katarzyna.borowska@pcpr-naklo.pl

 

Zespół ds. pieczy zastępczej
690 199 865
690 274 784

Kierownik
Marzena Nowak – Olechnicka, 690 296 432
marzena.nowak@pcpr-naklo.pl

 

Małgorzata Sądel – Kloska
malgorzata.sadel@pcpr-naklo.pl

Maria Magdalena Najdul
maria.najdul@pcpr-naklo.pl

Beata Kubacka – Karolewska
beata.karolewska@pcpr-naklo.pl

Ewa Olczak
ewa.olczak@pcpr-naklo.pl

Łukasz Schweitzer
lukasz.schweitzer@pcpr-naklo.pl

 

Koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej
690 176 193

Małgorzata Jaworska, 531 742 870

Joanna Łapaczyńska, 530 353 288
joanna.lapaczynska@pcpr-naklo.pl

Natalia Stachowiak, 533 207 281
natalia.stachowiak@pcpr-naklo.pl

Klaudia Miniszewska – Konkiewicz, 530 374 410
klaudia.miniszewska@pcpr-naklo.pl

Izabela Wesołowska, 536 751 170
izabela.wesolowska@pcpr-naklo.pl

 

Psycholog
Monika Kemnitz, 536 929 689
monika.kemnitz@pcpr-naklo.pl

 

Zespół ds. rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych
798 868 692
798 804 261

Agnieszka Stręciwilk
agnieszka.streciwilk@pcpr-naklo.pl

Sylwia Miłowska
sylwia.milowska@pcpr-naklo.pl

Patrycja Szamlewska
patrycja.szamlewska@pcpr-naklo.pl

 

Zespół ds. koordynacji programów, współpracy z jednostkami pomocy
społecznej i organami administracji publicznej
517 860 166

Kierownik
Karolina Domżała – Kaczmarek, 512 145 109
karolina.domzala@pcpr-naklo.pl

Ewelina Ciszewska, 536 928 218
ewelina.ciszewska@pcpr-naklo.pl

Radca prawny
Łukasz Kaźmierczak
lukasz_kazmierczak@wp.pl


Punkt Interwencji Kryzysowej

Marika Chojnicka
Łukasz Kaźmierczak
Barbara Kutrzuba

 

POW Szubin
ul. Kochanowskiego 1
89 - 200 Szubin
530 930 697

Koordynator
Magda Piecuch, 531 053 118
magda.piecuch@pcpr-naklo.pl

Wychowawcy
Klaudia Gołdyn
klaudia.goldyn@pcpr-naklo.pl

Łukasz Kardzis
lukasz.kardzis@pcpr-naklo.pl

Maciej Kaczmarek
maciej.kaczmarek@pcpr-naklo.pl

Anna Lewandowska
anna.lewandowska@pcpr-naklo.pl

Natalia Plechowska – Jędraszek
natalia.plechowska@pcpr-naklo.pl

Psycholog
Marta Rapicka – Davydiuk, 730 924 517
marta.rapicka@pcpr-naklo.pl

Pedagog
Magdalena Grochowska 

Pracownik gospodarczy
Renata Iciak

 

POW Paulina 12
89-240 Kcynia

Starszy wychowawca koordynator
Natalia Kowalska
natalia.kowalska@pcpr-naklo.pl

Wychowawcy

Adrianna Dubilewicz
adrianna.dubilewicz@pcpr-naklo.pl

Alicja Pochowska
alicja.pochowska@pcpr-naklo.pl

Irena Kachel
irena.kachel@pcpr-naklo.pl

Edyta Górecka
edyta.gorecka@pcpr-naklo.pl

Paulina Brzyska
paulina.brzyska@pcpr-naklo.pl

Wioletta Kubijk
wioletta.kubijk@pcpr-naklo.pl

Opiekun dziecięcy
Natalia Lewa

Psycholog
Marta Rapicka – Davydiuk, 730 924 517
marta.rapicka@pcpr-naklo.pl

Pedagog
Adrianna Dubilewicz

Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej
ul. Wyzwolenia 13
Paterek
89-100 Nakło nad Notecią
798 871 343

„Rodzina w Centrum 3”
Agnieszka Woźniak, 531 250 459
agnieszka.wozniak@pcpr-naklo.pl

 

Piotr Hemmerling

Mariusz Wojciechowski

Edyta Wiśniewska

Beata Mylcarek