Kadra

Kadra

Dyrekcja:

Dyrektor Marek Durałek
marek.duralek@pcpr-naklo.pl

Zastępca Dyrektora Piotr Hemmerling
piotr.hemmerling@pcpr-naklo.pl

 

Stanowisko ds. obsługi administracyjnej
(52) 325 17 20
Daniel Karabasz, 517 353 872
daniel.karabasz@pcpr-naklo.pl
info@pcpr-naklo.pl

 

„Rodzina w Centrum 3”
Agnieszka Woźniak
agnieszka.wozniak@pcpr-naklo.pl

 

Zespół księgowo – kadrowy
(52) 325 17 23

Główna księgowa
Monika Mikołajczyk
monika.mikolajczyk@pcpr-naklo.pl

Kamila Mrotek
kamila.mrotek@pcpr-naklo.pl

Patrycja Springer
patrycja.springer@pcpr-naklo.pl

 

Zespół ds. pieczy zastępczej
(52) 325 17 25

Kierownik
Marzena Nowak – Olechnicka, 512 290 620
marzena.nowak@pcpr-naklo.pl

 

Małgorzata Sądel – Kloska
malgorzata.sadel@pcpr-naklo.pl

Maria Magdalena Najdul
maria.najdul@pcpr-naklo.pl

Beata Kubacka – Karolewska
beata.karolewska@pcpr-naklo.pl

Ewa Olczak
ewa.olczak@pcpr-naklo.pl

Łukasz Schweitzer
lukasz.schweitzer@pcpr-naklo.pl

 

Koordynatorzy ds. pieczy zastępczej
(52) 325 17 21

Marika Chojnicka, 531 742 870
marika.chojnicka@pcpr-naklo.pl

Paulina Jasiorowska, 530 353 288
paulina.jasiorowska@pcpr-naklo.pl

Natalia Kowalska,
natalia.kowalska@pcpr-naklo.pl

Klaudia Miniszewska – Konkiewicz, 530 374 410
klaudia.miniszewska@pcpr-naklo.pl

Izabela Wesołowska, 536 751 170
izabela.wesolowska@pcpr-naklo.pl

 

Psycholog

Monika Kemnitz, 536 929 689
monika.kemnitz@pcpr-naklo.pl

Marta Rapicka – Davydiuk, 730 924 517
marta.rapicka@pcpr-naklo.pl

 

Zespół ds. rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych
(52) 325 17 27
(52) 325 17 28

Agnieszka Stręciwilk
agnieszka.streciwilk@pcpr-naklo.pl

Sylwia Miłowska
sylwia.milowska@pcpr-naklo.pl

Patrycja Szamlewska
patrycja.szamlewska@pcpr-naklo.pl

 

Zespół ds. koordynacji programów, współpracy z jednostkami pomocy
społecznej i organami administracji publicznej
(52) 325 17 24

Kierownik
Karolina Domżała – Kaczmarek, 512 145 109
karolina.domzala@pcpr-naklo.pl

Ewelina Ciszewska, 536 928 218
ewelina.ciszewska@pcpr-naklo.pl

Radca prawny
Łukasz Kaźmierczak
lukasz_kazmierczak@wp.pl


Punkt Interwencji Kryzysowej

Marta Rapicka Davydiuk
Łukasz Kaźmierczak
Barbara Kutrzuba

 

POW Szubin
ul. Kochanowskiego 1
89 - 200 Szubin
530 930 697

Koordynator
Magda Piecuch, 531 053 118
magda.piecuch@pcpr-naklo.pl

Wychowawcy
Klaudia Gołdyn
klaudia.goldyn@pcpr-naklo.pl

Łukasz Kardzis
lukasz.kardzis@pcpr-naklo.pl

Maciej Kaczmarek
maciej.kaczmarek@pcpr-naklo.pl

Anna Lewandowska
anna.lewandowska@pcpr-naklo.pl

Natalia Plechowska – Jędraszek
natalia.plechowska@pcpr-naklo.pl

Pracownik gospodarczy
Renata Iciak

 

Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej
ul. Wyzwolenia 13
Paterek
89-100 Nakło nad Notecią
(52) 308 00 70

Piotr Hemmerling

Dorota Basiewicz 
dorota.basiewicz@pcpr-naklo.pl

Mariusz Wojciechowski

Edyta Jańczak

Beata Mylcarek