Kadra

Kadra

Dyrekcja

Sekretariat

Anna Wojciechowska, tel. +48 519 056 930, e-mail: anna.wojciechowska@pcpr-naklo.pl

Stanowisko ds. obsługi administracyjnej

Telefon kontaktowy +48 52 325 17 20, e-mail: info@pcpr-naklo.pl

Daniel Karabasz, tel. +48 507 960 502, e-mail: daniel.karabasz@pcpr-naklo.pl

 

Zespół księgowo-kadrowy

Telefon kontaktowy +48 517 053 026

Główna księgowa Monika Mikołajczyk, tel. +48 517 607 731, e-mail: monika.mikolajczyk@pcpr-naklo.pl

Pracownicy:

 

Zespół ds. Pieczy Zastępczej

Telefony kontaktowe:

  • +48 690 199 865
  • +48 690 274 784

Kierownik Magdalena Smełsz, tel.+48 690 296 432 lub 512 290 620 e-mail: magdalena.smelsz@pcpr-naklo.pl

Pracownicy:

Koordynatorzy Rodzinnej Pieczy Zastępczej

Telefon kontaktowy +48 690 176 193

Pracownicy:

 

 

Zespół Wsparcia Społecznego

Telefony kontaktowe:

  • +48 798 868 692
  • +48 798 804 261

Kierownik Małgorzata Sądel-Kloska, tel. 517 860 166, e-mail:  malgorzata.sadel@pcpr-naklo.pl

Pracownicy:

Punkt Interwencji Kryzysowej

  • Marika Chojnicka
  • Łukasz Kaźmierczak
  • Barbara Kutrzuba

 

POW Szubin

"DOM POD SKRZYDŁAMI PELIKANA"

Dane teleadresowe: ul. Kochanowskiego 1, 89-200 Szubin

Telefon kontaktowy: +48 530 930 697, 531 053 118

Starszy wychowawca koordynator  Łukasz Kardzis, e-mail: lukasz.kardzis@pcpr-naklo.pl

Wychowawcy:

  • Wiktoria Bucoń, e-mail: wiktoria.bucon@pcpr-naklo.pl
  • Dominika Modlińska
  • Dawid Borzych
  • Katarzyna Mateja
  • Marcin Tomkowiak
  • Angelika Moraczewska
  • Wiktoria Boińska

Opiekun dzieciący: 

Ewelina Wojciechowska
Michalina Piotrkowska
Renata Iciak

Psycholog Marta Rapicka-Davydiuk, tel. +48 730 924 517, e-mail: marta.rapicka@pcpr-naklo.pl

Pedagog Magdalena Grochowska, e-mail: magdalena.grochowska.@pcpr.naklo.pl

 

POW Paulina

Dane teleadresowe: POW Paulina 12, 89-240 Kcynia
Telefon kontaktowy : 52 307 03 65

Starszy wychowawca koordynator : Alicja Pochowska. e-mail: alicja.pochowska@pcpr-naklo.pl

Wychowawcy:

Opiekun dziecięcy:

  • Natalia Lewa
  • Sylwia Gródkowska
  • Romana Pełka
  • Hanna Purczyńska

Psycholog Joanna Rajek

Pedagog Izabela Antoniak, e-mail: izabela.antoniak@pcpr-naklo.pl

 

Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej

Dane teleadresowe: ul. Wyzwolenia 13, Paterek, 89-100 Nakło nad Notecią

Telefon kontaktowy +48 798 871 343

  • Marzena Nowak- Olechnicka
  • Mariusz Wojciechowski
  • Edyta Wiśniewska
  • Beata Mylcarek

„Rodzina w Centrum 3”