Informacje i komunikaty

Uwaga! zmiana lokalizacji punktu Nieodpłatnych Porad Prawnych w Nakle nad Notecią

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią informuje, iż od dnia 1 września 2022r. bezpłatne porady prawne w punkcie Nieodpłatnych Porad Prawnych w Nakle nad Notecią będą udzielane od poniedziałku do czwartku w lokalu przy ul. Jackowskiego 4 w Nakle nad Notecią, natomiast w piątki w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Nakle nad Notecią. Godziny świadczenia nieodpłatnych porad prawnych pozostają bez zmian.

Informacja o możliwości korzystania z dyżurów specjalistycznych utworzonych na terenie całego kraju.

W dniu  1 stycznia 2022 roku  w ramach systemu nieodpłatnej pomocy uruchomiony został projekt punktów specjalistycznych, w których odbywają się dyżury specjalistyczne w dedykowanych punktach w całej Polsce.

Jeżeli potrzebujesz porady specjalisty z jednej ze wskazanych na liście dziedzin, możesz zarejestrować się na wybrany dyżur specjalistyczny - niezależnie od swojego miejsca zamieszkania. Lista wspomnianych dziedzin i punktów została dodana w załączniku.

W celu umówienia wizyty możesz skorzystać ze strony do zapisów https://np.ms.gov.pl/zapisy, lub odszukaj na stronie internetowej właściwego powiatu numer do zapisów telefonicznych albo odpowiedni adres e-mail.